Robotniiduk E1600T

Robotniiduk E1600T

Hind : (1490€) soodushinnaga 1340€

Robotniiduk 1600

E1600T on laiema lõikejoonega ja kõige võimsaima akuga, suurte kuni 4320 m² murupindade niitmiseks.

Ühe laadimise tsükliga (4-5h) niidab ca 1300 m2 pinda. Aku mahtuvus 13.2Ah (topelt võrreldes mudeliga E1600), mis tagab ajaliselt pikema niitmise võrreldes laadimisega. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 20% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Lõikekõrguse uutmine toimub manuaalselt, keerates korpuse peal asuvat nuppu. Liigub niidurobot E1600T kiirusega 35 m/min ja sellel mudelil on tootevaliku suurim lõikelaius – 28 cm. Niidukil oli 4 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3000 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madalam – 60 dB.
Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab mis päeval ja millistel kellaaegadel on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui seaded töö ajal tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on kas suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.
Niidukil on vihmasensor, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Komplektis kaasas : 

  • laadimisjaam, 
  • 100 m piirdekaablit, 
  • kaabli maapinnale kinnitamise vaiad (100tk),
  • kaabli kiirühenduse klemmid (10tk),
  • komplekt varulõiketerasid. 

Vajadusel saab paigaldamiseks vajaliku koguse piirdekaablit, selle maapinnale kinnitamise vaiu ja lisatarvikuid juurde soetada.

Garantiiaeg 2 aastat

Soovi korral on soovitud kaupa võimalik lihtsal teel soetada ka Liisi ID järelmaksuga. 

Kui te ei ole oma valikutes kindlad, siis võtke julgelt meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega.