Robotniiduk E1600

Robotniiduk E1600

Hind : 1260 €

Robotniiduk 1600

E1600 on laiema lõikejoonega, võimeka akuga, suuremate kuni 3120 m² murupindade niitmiseks.

Ühe laadimise tsükliga (3h) niidab 800m2 pinda. Aku mahtuvus on  6.6Ah. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 20% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Lõiketerade kõrguse muutmine toimub robotniiduki peal asuvast keeratavast nupust. Liigub niidurobot E1600 kiirusega 35 m/min ja lõikelaius on mudelivaliku kõige laiem – 28 cm. Niidukil oli 4 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3000 p / min. See mururobot suudab liikuda kuni 30-kraadise kaldega pinnal ja kuni 15-kraadise kaldega piirdekaablil. Müratase on tavaniidukiga võrreldes väga madal – 60 dB.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab mis päeval ja millistel kellaaegadel on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui seaded töö ajal tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on kas suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Niidukil on vihmasensor, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Komplektis kaasas : 

  • laadimisjaam, 
  • 100 m piirdekaablit, 
  • kaabli maapinnale kinnitamise vaiad (100tk),
  • kaabli kiirühenduse klemmid (10tk),
  • komplekt varulõiketerasid. 

Vajadusel saab paigaldamiseks vajaliku koguse piirdekaablit, selle maapinnale kinnitamise vaiu ja lisatarvikuid juurde soetada.

Garantiiaeg 2 aastat

Soovi korral on soovitud kaupa võimalik lihtsal teel soetada ka Liisi ID järelmaksuga. 

Kui te ei ole oma valikutes kindlad, siis võtke julgelt meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega.