Robotniiduk E1800S

Robotniiduk E1800S

Hind : 1050€

E1800S on elektrilise niitmiskõrguse reguleerijaga, keskmiste kuni 1800 m² murupindade niitmisteks. 

Ühe laadimise järel (2-3h) niidab ca 500 m2 pinda. Aku mahtuvus 4.4Ah. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 20% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil. 

Niitmisvõimalused – harjadega lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Sellel robotniiduki mudelil saab lõiketerade kõrgust muuta elektrooniliselt ja valiku saab mugavalt sisestada masina ekraanimenüüs. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 21 cm. Niidurobot E1800 on 3 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3200 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madalam – 60 dB. 

Niidukil on vihmaandur, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab mis päeval ja millistel kellaaegadel on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui seaded töö ajal tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on kas suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa niidukit ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Komplektis kaasas : 

  • laadimisjaam, 
  • 100 m piirdekaablit, 
  • kaabli maapinnale kinnitamise vaiad (100tk),
  • kaabli kiirühenduse klemmid (10tk),
  • komplekt varu lõiketerasid. 

Vajadusel saab paigaldamiseks vajaliku koguse piirdekaablit, selle maapinnale kinnitamise vaiu ja lisatarvikuid juurde soetada.

Garantiiaeg 2 aastat

Soovi korral on soovitud kaupa võimalik lihtsal teel soetada ka Liisi ID järelmaksuga. 

Kui te ei ole oma valikutes kindlad, siis võtke julgelt meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega.