Disainrobot

Paljudele on niidurobot esimene tehisintellektil põhinev koduabiline ning teatavasti määrab esmamulje kõik järgneva. Erinevad kliendiuuringud on näidanud, et aias toimetavasse robotniidukisse suhtutakse pigem kui lemmiklooma või sõbralikku kratti, mitte kui tuima masinasse. Seda iseloomustab hästi niidurobotile nime panemine, millega arvatakse nad pereliikmeks.

Lisaks nimele oleme koostöös kunstnik Okeikoga loonud võimaluse anda oma niidurobotile põnev ja isikupärane väljanägemine, mis rõõmustab nii väikeseid kui suuremaid pereliikmeid.

Sul on võimalik soetada valmislahendus või osade lahenduste korral kleepsude komplekt, mille saad ise robotile paigutada.

Jalgpall

Jalgpall on tõelise vutifänni lemmik. Mööda muruplatsi veerev niidurobot pakub põnevat vaatemängu ning on kindel, et ühel hetkel veereb ta ka väravasse (laadimisjaama). Naudi silmaga või tribla koos robotiga. Jalgpalli disainiga saab kujundada kõiki niiduroboti mudelid. Tänu keerukamale lahendusel pakume ainult valmislahendust.

Draakon ja muud loomad

Rõõmustamaks väiksemaid pereliikmeid, oleme loonud lõbusate loomade seeria, kuhu kuuluvad tiiger, rästik, kass ja draakon. Kõik loomad on ohutud, kodustatud ning 100% taimetoidulised :). Draakonit on võimalik soetada valmislahendusena, teised kleepsukomplektid saad ise lihtsalt robotile peale kleepida. Kleepsukomplektid sobivad kõikidele niiduroboti mudelitele.

Leia oma lemmik e-poest.