Robotniiduk E1600

Hind : 1540 €

E1600 on laiema lõikejoonega, võimsa akuga, suuremate kuni 3120 m² murupindade niitmiseks.

Aku laadimise järel (kuni 3h), niidab 2-3 tunniga ca 800 m² pinda. Aku mahtuvus on 6.6Ah. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Lõiketerade kõrguse muutmine toimub robotniiduki peal asuvast keeratavast nupust. Liigub niidurobot E1600 kiirusega 35 m/min ja lõikelaius on mudelivaliku kõige laiem – 28 cm. Niidukil oli 4 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3000 p / min. Robotniiduk saab praktikas edukalt hakkama kuni 1:3 kallakutel. Müratase on tavaniidukiga võrreldes väga madal – 60 dB.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab päevad ja kellaajad, millal on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub ootamatu takistuse suhtes teises suunas edasi. Kui niiduk töö ajal üles tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Niidukil on vihmasensor, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Komplektis kaasas:

  • laadimisjaam,
  • 100 m piirdekaablit,
  • kaabli maapinnale kinnitamise vaiad (100tk),
  • kaabli kiirühenduse klemmid (10tk),
  • komplekt varulõiketerasid.

Vajadusel saab paigaldamiseks vajaliku koguse piirdekaablit, selle maapinnale kinnitamise vaiu ja lisatarvikuid juurde soetada.

Garantiiaeg 2 aastat

Soovi korral on soovitud kaupa võimalik lihtsal teel soetada ka ESTO järelmaksuga või makstes lisatasudeta kolmes osas.

Kui te ei ole oma valikutes kindlad, siis võtke julgelt meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega.