E1800 Ultrasonic

Hind : 1390 €

E1800 Ultrasonic on elektrilise niitmiskõrguse reguleerijaga, ultraheliga takistute avastamise anduriga, keskmiste kuni 1800 m² murupindade niitmisteks. Tegemist on kõige rohkemate lisadega niidurobot mudeliga, kogu tootevalikust.

Ühe laadimise järel (2h) niidab ca 500 m² pinda. Aku mahtuvus 4.4Ah. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalused – harjadega lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Sellel robotniiduki mudelil saab lõiketerade kõrgust muuta elektrooniliselt ja valiku saab mugavalt sisestada masina ekraanimenüüs. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 21 cm. Niidurobot E1800 Ultrasonic´ul on 3 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3200 p / min. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 1:3 kallakutel. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madalam – 60 dB.

Niidukil on vihmaandur, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis päeval ja kellaajal on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Enne põrkeandurite rakendusmist, tuvastab see mudel aga enda ees olevaid suuremaid takistusi ultrahelianduriga ja leides selle muudab suunda, ilma et toimuks põrkumine. See säästab objekte teie aias ja samuti masinat ning tõstab ohtutust veelgi.  Kui niiduk töö ajal üles tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Masin seiskub ka siis, kui võtta kinni niiduki käepidemest. Niiduki peal on suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa niidukit ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Komplektis kaasas :

  • laadimisjaam,
  • 100 m piirdekaablit,
  • kaabli maapinnale kinnitamise vaiad (100tk),
  • kaabli kiirühenduse klemmid (10tk),
  • komplekt varu lõiketerasid.

Vajadusel saab paigaldamiseks vajaliku koguse piirdekaablit, selle maapinnale kinnitamise vaiu ja lisatarvikuid juurde soetada.

Garantiiaeg 2 aastat

Soovi korral on soovitud kaupa võimalik lihtsal teel soetada ka ESTO järelmaksuga või makstes lisatasudeta kolmes osas.

Kui te ei ole oma valikutes kindlad, siis võtke julgelt meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega