Robotniiduk H750

Robotniiduk H750

Hind : (730€), soodushind 630€

H750 on kompaktne, väiksemate kuni 960 m² murupindade niitmiseks. 

Ühe laadimise järel (1.5h) niidab ca 200 m2 pinda. Aku mahtuvus 2.2Ah. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 20% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine juhtnuppude ja nutiseadme abil ehk sellel mudelil ei ole ekraani, kuid on olemas kõik muud funktsioonid, mis suurematel mudelitel.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui seaded töö ajal tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on kas suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Lõiketerade kõrguse muutmine toimub kuuskantvõtme abil. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 18 cm. Robotniidukil H750 on 3 sissetõmmatavat lõiketera, mis pöörlevad kiirusel 3200 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madala – 60 dB.

Niidukil on vihmasensor, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab mis päeval ja millistel kellaaegadel on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Komplektis kaasas : 

  • laadimisjaam, 
  • 100 m piirdekaablit, 
  • kaabli maapinnale kinnitamise vaiad (100tk),
  • kaabli kiirühenduse klemmid (10tk),
  • komplekt varulõiketerasid. 

Vajadusel saab paigaldamiseks vajaliku koguse piirdekaablit, selle maapinnale kinnitamise vaiu ja lisatarvikuid juurde soetada. Tehase poolt soovitatav maksimaalne piirdekaabli kogupikkus on sellel mudelil 200m! 

Garantiiaeg 2 aastat

Soovi korral on soovitud kaupa võimalik lihtsal teel soetada ka Liisi ID järelmaksuga. 

Kui te ei ole oma valikutes kindlad, siis võtke julgelt meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega