Teenused

Mururoboti lõiketerad
Niidurobot mururoboti ekraan

Täislahendus

Hooldus

Olgugi et robotniiduki ülesseadmine niitmisalale ei ole keeruline, võib tekkida mitmeid sellega seonduvaid küsimusi.

Konsulteerime ja anname ostuga kaasa üksiasjalikud juhendid. 

Soovi korral pakume aga ka teenust, kus tuleme teie juurde kohapeale. Seal saame objekti üksikasjalikult üle vaadata, hinnata olukorda ja anda vastavaid soovitusi või lisaks teha ära kogu tehnika ülesseadmise töö. See hõlmab endas niiduki piirdekaabli paigaldamist, laadimisjaama paigaldamist ja roboti eelseadistamist. 

Selle järgneb ka esmane kasutamise tutvustamine.

Nagu iga liikuv mehanism, vajab ka robotniiduk korralist hooldusti. See sisaldab  masina puhastamist, laadimist, terade vahetust, laagrite ja muude liikuvosade kontrolli ning määrimist ning vajadusel tarkvara uuendamist.

Lihtsa hoolduse maksumus on 50€.

Soovitame niiduroboteid hooldada vähemalt kord hooaja jooksul.

field-grass-green-ground-479810

Niiduki talvine hoiustamine

Soovi korral pakume ka niidurobotite hoiustamisteenust. 

See tähendab, et peale hooldust jääb niiduk koos laadimisjaamaga meie köetavasse lattu talveks hoiule

Selle aja jooksul hoiame aku laetuna, et vältida selle tühjenemist. Hooaja alguses saate töövalmis ja hooldatud masina taas töösse rakendada.

Lisapaketina saame pakkuda ka niiöelda uksest ukseni teenust, kus tuleme ise teie juurde, võtame tehnika endaga kaasa ja seame hooaja alguses ka teie krundile tagasi. Nii ei pea te millegi pärast muretsema.

Teenuse makusmus esimesel juhul 80€ ja teisel alates 130 €.

Igapäevane kodune hooldus

Iga robotniiduki omanik peaks ise jälgima, et masina niitmisterad oleks teravad. Nürid terad tunneb ära selle järgi, et rohuliblede üleservad ei ole sirgelt lõigatud vaid on rebitud siksakiliseks ja murulibled lähevad otsast hallikaks. Aegajalt tuleb niidukit puhastada põhja alt mustusest. Sellele peaks tähelepanu pöörama eriti peale vihmast perioodi.

Üsna tihti saavad niidukid äikese või niiskuse tõttu kahjustada. Nagu ka teiste elektriseadmete puhul, tuleks äikesega niiduki laadimisjaama juhtmed lahti ühendada. Lisaks ei tohi niidukit survepesuriga pesta ning kui peale vihmasadu on niitmisalal püsivad loigud, mis on sügavamad kui niitmiskõrgus, tuleks niiduk maapinna kuivamiseni suunata laadimispunkti.