Teenused

Mururoboti lõiketerad
Niidurobot mururoboti ekraan

Robotniidukite paigaldamisteenus ja terviklahendus

Pakume niidurobotite terviklahendust, mille käigus aitame sul valida majapidamisse sobiva niiduki, konsulteerime paigaldusvõimaluste osas, koostame paigaldusjoonise, paigaldame laadimisjaama ja piirdekaablid ning seadistame roboti tööle. Lisaks anname nõu roboti kasutamiseks ning igapäevaseks hoolduseks. Kui robot vajab remonti niiduperioodil, saame pikemate tööde korral pakkuda asendusrobotit, mis tagab katkematu niitmise.

Pakume paigaldusteenust ka teistele enamlevinud kaubamärgi robotniidukitele. Süvistame selle käigus signaalkaabli spetsiaalse masina abil pinnasesse ja paigaldame laadimisjaama. Vajadusel müüme lisaks ka erinevaid signaalkaableid ja selle tarvikuid. 

Maksumus sõltub asukohast ja töö mahust ning jääb enamus juhul 300-500€ vahele.

Niiduroboti hooldus ja remont

Nagu iga liikuv mehhanism, vajab robotniiduk korraliselt hooldamist, mis pikendab sinu niiduroboti eluiga.

Pakume teenusena meie tootevaliku niidurobotitele hooldust nii hooaja alguses kui lõpus ja vajadusel niiduhooaja jooksul. See sisaldab puhastamist, akude laadimist, lõiketerade kontrolli ja vajadusel vahetamist ning liikuvosade kontrolli. Puhastamise ja terade vahetamise saad niidurobotile teha ka ise, kuid pea meeles teha seda minimaalselt 2 korda hooaja jooksul.

Lisaks hooldusele teeme meie niidurobotitele vajalikke remontöid kõikide komponentide parandamiseks või asendamiseks. Hoiame oma laos piisava hulga varuosasid, et tagada võimalikult kiire ja sujuv teenindus.

Baashoolduse hind 69€.

field-grass-green-ground-479810

Robotniiduki talvine hoiustamine ja hooajahooldus

Enne talvepuhkusele saatmist tuleb niidurobot korralikult puhastada ning aku täis laadida. Niiduki aku maksimaalse eluea tagamiseks soovitame niidurobotit hoiustada köetavas siseruumis ning laadida seda ka talve keskel.

Pakume sulle robotniidukite hooajavälist hoiustamist, mille käigus puhkab niidurobot koos laadimisjaamaga meie köetavas laoruumis. Enne hoiustamist teeme robotile suurpuhastuse ja diagnostika võimalike probleemide tuvastamiseks. Kogu hoiuperioodi jooksul hoiame roboti akut kontrollitud olekus ning laetuna.

Regulaarne ja õigeaegne hooldus aitab vältida probleemide ilmnemist aktiivsel niiduajal ning pikendab roboti eluiga.

Talvise hoiustamise ja hoolduse hind 120€. 

Katkenud piirdekaabli vigastuse otsimine

Niiduroboti piirde- ja juhtkaablid võivad katkeda erinevatel põhjustel. Reeglina on tegemist mehhaanilise vigastusega, mis tekib näiteks aiatööde käigus – kaevamine, riisumine. Samuti võib katkestuse põhjustada maapinna liikumine, mis reeglina mõjub kaabli jätkusõlmedele. Katkestuse korral soovitame esmalt meenutada oma viimaseid toiminguid niidualal. Kui see ei ole katkemise eeldatav põhjus, siis kontrolli kaablite ühenduskohti.

Kui viga ei ole iseseisvalt võimalik tuvastada ja parandada, siis aitame katkestuskoha leida spetsiaalsete seadmete abil ning parandame vea.

Teenuse maksumuse hind alates 80€.

Lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust.

field-grass-green-ground-479810

Niiduroboti rent

Pakume juriidilistele isikutele (korteriühistud, omavalitsused, koolid-lasteaiad, ettevõtted) niiduroboti renditeenust.

Rentimise eelised:

– ei pea tegema alginvesteeringut roboti soetamiseks

– võimaldab kulud jaotada ühtlaselt pikemale perioodile

– ei pea muretsema roboti hoolduse, remondi ja hoiustamise pärast

– võimaldab niiduala laiendamisel võtta kasutusele suurema jõudlusega masina

– probleemide korral on tagatud asendusrobot

– niiduroboti kasuliku tööaja möödudes asendatakse robot uue mudeliga

– erinevalt tavalisest niitmisteenusest on muru alati ühtlaselt sile ja kaunis

Renditingimuste kohta küsi pakkumist.