Allahindlus!

Robotniiduk E1600

Kuumakse al. 47.24 / 60 kuud

1,440.00

Robotniiduk E1600 keskmisest suuremate  kuni 3120 m² murupindade niitmiseks.

Laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Kirjeldus

E1600T on laiema lõikejoonega ja kõige võimsaima akuga, suurte kuni 4320 m² murupindade niitmiseks.

Aku laadimise järel (kuni 5 h) niidab seejärel 4-5 tunniga ca 1300 m² pinda. Aku mahtuvus 13.2Ah (topelt võrreldes mudeliga E1600), mis tagab ajaliselt pikema niitmise aja võrreldes laadimisega. Robotniiduk saab praktikas edukalt hakkama kuni 1:3 kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Lõikekõrguse muutmine toimub manuaalselt, keerates korpuse peal asuvat nuppu. Liigub niidurobot E1600T kiirusega 35 m/min ja sellel mudelil on tootevaliku suurim lõikelaius – 28 cm. Niidukil oli 4 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3000 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madalam – 60 dB.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab päevad ja kellaajad, millal on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub ootamatu takistuse suhtes teises suunas edasi. Kui niiduk töö ajal üles tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Niidukil on vihmasensor, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Komplektis kaasas:

  • laadimisjaam,
  • 100 m piirdekaablit,
  • kaabli maapinnale kinnitamise vaiad (100tk),
  • kaabli kiirühenduse klemmid (10tk),
  • komplekt varulõiketerasid.

Vajadusel saab paigaldamiseks vajaliku koguse piirdekaablit, selle maapinnale kinnitamise vaiu ja lisatarvikuid juurde soetada.

Garantiiaeg 2 aastat

Soovi korral on soovitud kaupa võimalik lihtsal teel soetada ka ESTO järelmaksuga või makstes lisatasudeta kolmes osas.

Lisainfo

Kaal 19 kg
Mõõtmed 87.5 × 55 × 33 cm