Robotniiduk E1600T

1,740.00

E1600T on kompaktne 3-rattaga robotniiduk, suurte kuni 4320 m² murupindade niitmiseks. Antud muruniiduk saab edukalt hakkama kuni 20% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada.

Mudelil on topeltakud võrreldes mudeliga 1600. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil

Muru lõikekõrgusega 2.5 – 5.5 cm

Komplektis kaasas piirdekaabel (100m). Piidekaablit saab vastavalt vajadusele juurde osta.

Loe lähemalt lisaks : https://niidurobot.ee/toode/robotniiduk-1600t/

Laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Kirjeldus

E1600T on laiema lõikejoonega ja võimsaim 3-rattaga robotniiduk, suurte kuni 4320 m² murupindade niitmiseks.

Ühe laadimise tsükliga (4-5h) niidab ca 1300 m2 pinda. Aku mahtuvus 13.2Ah, mis tagab ajaliselt pikema niitmise võrreldes laadimisega. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 20% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 28 cm. Niidukil oli 4 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3000 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madala – 60 dB.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab mis päeval ja millistel kellaaegadel on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui seaded töö ajal tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on kas suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustataud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Niidukil on vihmasensor, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Komplektis kaasas : laadimisjaam, 100m piirdekaablit ja kaabli kinnitusvaiad ja kaabli kiirühendus klemmid. Vajadusel saab lisasid täiendavalt juurde osta. ja võimas

Garantiiaeg 2 aastat

Robotniiduk E1600T

 

Lisainfo

Kaal 20 kg
Mõõtmed 87.5 × 55 × 33 cm