Robotniiduk E1800

Kuumakse al. 42.35 / 60 kuud

1,290.00

Robotniiduk 1800 keskmiste kuni 1800 m² murupindade niitmiseks

Laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Kirjeldus

E1800 on elektrilise niitmiskõrguse reguleerijaga, keskmiste kuni 1800 m² murupindade niitmisteks. 

Ühe laadimise järel (2h) niidab ca 500 m² pinda. Aku mahtuvus 4.4Ah. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 1:3 kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalusedharjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Sellel robotniiduki mudelil saab lõiketerade kõrgust muuta elektrooniliselt ja valiku saab mugavalt sisestada masina ekraanimenüüs. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 21 cm. Niidurobotil E1800 on 3 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3200 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madalam – 60 dB.

Niidukil on vihmaandur, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis päeval ja kellaajal on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui niiduk töö ajal üles tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa niidukit ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Komplektis kaasas :

  • laadimisjaam,
  • 100 m piirdekaablit,
  • kaabli maapinnale kinnitamise vaiad (100tk),
  • kaabli kiirühenduse klemmid (10tk),
  • komplekt varu lõiketerasid.

Vajadusel saab paigaldamiseks vajaliku koguse piirdekaablit, selle maapinnale kinnitamise vaiu ja lisatarvikuid juurde soetada.

Garantiiaeg 2 aastat

Soovi korral on soovitud kaupa võimalik lihtsal teel soetada ka ESTO järelmaksuga või makstes lisatasudeta kolmes osas.

Lisainfo

Kaal 17 kg
Mõõtmed 79.5 × 51 × 31 cm