Robotniiduk E1800

1,050.00

Robotniiduk 1800 keskmiste kuni 1800 m² murupindade niitmiseks

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

E1800 on kompaktne 3-rattaga robotniiduk, keskmistele  kuni 1800 m² murupindade niitmiseks.

Ühe laadimise järel (2-3h) niidab ca 500 m2 pinda. Aku mahtuvus 4.4Ah. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 20% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 21 cm. Niidukil oli 3 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3200 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madalam – 60 dB.

Niidukil on vihmasensor, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab mis päeval ja millistel kellaaegadel on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui seaded töö ajal tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on kas suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustataud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa niidukit ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Komplektis kaasas : laadimisjaam, 100m piirdekaablit ja kaabli kinnitusvaiad ja kaabli kiirühendus klemmid

Garantiiaeg 2 aastat

Lisainfo

Kaal 17 kg
Mõõtmed 79.5 × 51 × 31 cm