Allahindlus!

Robotniiduk E1600 (jalgpall)

Kuumakse al. 56.56 / 60 kuud

1,750.00

Robotniiduk E1600 keskmisest suuremate  kuni 3120 m² murupindade niitmiseks

Laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Kirjeldus

Eridisainitud välimusega E1600 on laiema lõikejoonega 3-rattaga robotniiduk, suuremate, kuni 3120 m² murupindade niitmiseks.

Ühe laadimise tsükliga (3h) niidab 800m2 pinda. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 55% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 28 cm. Niidukil oli 4 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3000 p / min. See mururobot suudab liikuda kuni 1:3 kaldega pinnal. Müratase on tavaniidukiga võrreldes väga madal – 60 dB.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab mis päeval ja millistel kellaaegadel on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui seaded töö ajal tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on kas suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustataud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Niidukil on vihmasensor, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Komplektis kaasas : laadimisjaam, 100m piirdekaablit ja kaabli maapinnale kinnitamise vaiad ja kaabli kiirühendus klemmid. Vajadusel saab lisatarvikuid täiendavalt juurde soetada. kuid

Garantiiaeg 2 aastat

Lisainfo

Kaal 19 kg
Mõõtmed 87.5 × 55 × 33 cm