Robotniiduk E1800 S4

Kuumakse al. 32.60 / 60 kuud

999.00

Robotniiduk 1800 keskmiste kuni 1800 m² murupindade niitmiseks

Laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Kirjeldus

E1800 S4 on ilma ekraanita mudel, keskmiste kuni 1500 m² murupindade niitmiseks. 

Ühe laadimise järel (2h) niidab ca 500 m² pinda. Aku mahtuvus 4.2 Ah. Robotniiduk saab praktikas edukalt hakkama kuni 1:3 kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine juhtnuppude ja nutiseadme abil. Sellel mudelil ei ole ekraani, kuid on olemas kõik muud olulised funktsioonid, mis suurematel mudelitel.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub ootamatu takistuse suhtes teises suunas edasi. Kui niiduk töö ajal üles tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Niitmisvõimalused – harjadega lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Lõiketerade kõrguse muutmine toimub kuuskantvõtme abil. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 21 cm. Robotniidukil E1800 S4 on 3 sissetõmmatavat lõiketera, mis pöörlevad kiirusel 3200 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madalam – 60 dB.

Niidukil on vihmasensor, mile abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Niidukile saab ette anda niitmise graafiku, mis määrab päevad ja kellaajad, millal on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Komplektis kaasas:

  • laadimisjaam,
  • 100 m piirdekaablit,
  • kaabli maapinnale kinnitamise vaiad (100tk),
  • kaabli kiirühenduse klemmid (10tk),
  • komplekt varulõiketerasid
  • lõikekõrguse reguleerimise võti

Vajadusel saab paigaldamiseks vajaliku koguse piirdekaablit, selle maapinnale kinnitamise vaiu ja lisatarvikuid juurde soetada. Tehase poolt soovitatav maksimaalne piirdekaabli kogupikkus on sellel mudelil kuni 300 m!

Garantiiaeg 2 aastat

Soovi korral on soovitud kaupa võimalik lihtsal teel soetada ka ESTO järelmaksuga või makstes lisatasudeta kolmes osas.

 

Lisainfo

Kaal 17 kg
Mõõtmed 79.5 × 51 × 31 cm