Allahindlus!

Robotniiduk E1800 Ultrasonic

Kuumakse al. 42.63 / 60 kuud

1,320.00

Robotniiduk 1800 keskmiste kuni 1800 m² murupindade niitmiseks

Laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Kirjeldus

E1800 Ultrasonic on kompaktne robotniiduk, keskmistele  kuni 1800 m² murupindade niitmiseks. Tegemist on kõige uuema põlvkonna mudeliga. Võrreldes niidurobotiga E1800 on sellel mudelil ultraheliandur, mis tajub niiduki ees olevaid takistusi juba enne sellega kokku põrkamist ning liigub mujale. See funktsioon säästab robotit ja samuti füüsilisi tõkkeid aias (näiteks puud, põõsad, murul lamav aiavoolik). Lahendus toimib kõige paremini pügatud muri korral.

Ühe laadimise järel (2-3h) niidab ca 500 m2 pinda. Aku mahtuvus 4.4Ah. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 1:3 kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine ekraani ja nutiseadme abil.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Sellel robotniiduki mudelil saab lõiketerade kõrgust muuta elektrooniliselt ja valiku saab mugavalt sisestada masina ekraanimenüüs. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 21 cm. Niidurobot E1800 on 3 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3200 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madalam – 60 dB.

Niidukil on vihmaandur, mille abil naaseb robot laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab mis päeval ja millistel kellaaegadel on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui seaded töö ajal tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on kas suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustatud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa niidukit ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Komplektis kaasas : laadimisjaam, 100m piirdekaablit ja 100 kaabli kinnitusvaia, 10 kaabli kiirühenduse klemmi, komplekt tagavara lõiketerasid . Vajadusel saab lisasid täiendavalt juurde osta.

Garantiiaeg 2 aastat

 

Lisainfo

Kaal 17 kg
Mõõtmed 79.5 × 51 × 31 cm