Allahindlus!

Robotniiduk H750

630.00

Robotniiduk H750 on väiksemate, kuni 960 m² murupindade niitmiseks

Laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Kirjeldus

H750 on kompaktne 3-rattaga robotniiduk, väiksemate  kuni 960 m² murupindade niitmiseks.

Ühe laadimise järel (1.5h) niidab ca 200 m2 pinda. Aku mahtuvus 2.2Ah. Robotniiduk saab edukalt hakkama kuni 20% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Juhtimine juhtnuppude ja nutiseadme abil ehk sellel mudelil ei ole ekraani, kuid on olemas kõik muud funktsioonid, mis suurematel mudelitel.

Ohutus – sellel robotniidukil on põrkeandurid, mis peatavad niiduki ja niiduk liigub selle ootamatu takistuse tagajärjel teises suunas edasi. Kui seaded töö ajal tõstetakse, siis masin seiskub koheselt. Niiduki peal on kas suur hõlpsasti ligipääsetav hädaseiskamisnupp, et vajadusel niiduk käsitsi peatada. Niiduk on varustataud turvakoodi võimalusega mille abil ei saa ilma õige koodi ja õige laadimisjaamata kasutada.

Niitmisvõimalused – harjadeta lõikemootoriga, mille reguleeritav lõikekõrgus on vahemikus 2,5–5,5 cm. Liigub see niiduk kiirusega 35 m/min, lõikelaiusega 18 cm. Niidukil oli 3 sissetõmmatavat tera, mis pöörlevad kiirusel 3200 p / min. Müratase on tavaniidukiga võrreldes mitmeid kordi madala – 60 dB.

Niidukil on vihmasensor, mille abil naaseb ta laadimisjaama, kuni vihma lakkamiseni.

Niidukile saab ette anda niitmisgraafiku, mis määrab mis päeval ja millistel kellaaegadel on niitmine ette nähtud. Keerulisemate muruplatside korral, on võimalik töömaa jagada töötsoonideks ja saab seada sobiva töögraafiku ka tsoonide kaupa.

Komplektis kaasas : laadimisjaam, 100m piirdekaablit ja 100 kaabli pinnale kinnitamise vaia ja 10 kaabli kiirühendus klemmi. Vajadusel saab lisatarvikuid täiendavalt juurde soetada.

Garantiiaeg 2 aastat

Robotniiduk H750

Lisainfo

Kaal 15 kg
Mõõtmed 67.5 × 50 × 29 cm